Sposoby dostawy

Nasze przesyłki dostarczamy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i UE

W sklepie internetowym Elektrobramet przesyłki doręczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx oraz DPD, jako przesyłki zwykłe lub pobraniowe (maksymalna kwota pobrania wynosi 5000, 00 PLN).W przypadku płatności przelewem, termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Po doręczeniu przesyłki, w obecności pracownika firmy kurierskiej, prosimy o sprawdzenie przesyłki pod kątem ewentualnych uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności zgodnie z zamówieniem. Prosimy pamiętać, że podpis na liście przewozowym oznacza potwierdzenie zgodności dostawy z zamówieniem.

W Sklepie Internetowym Elektrobramet macie Państwo do wyboru trzy formy płatności za zamówiony towar:

Płatność przelewem, przelew tradycyjny:

Dane do przelewu;

Elektrobramet ul. Leopolda Okulickiego 4,

05-500 Piaseczno

Nr konta bankowego; mbank 85 1140 2017 0000 4002 1125 0927

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpływu wymaganej kwoty na konto Sklepu Internetowego Elektrobramet - zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu ( pod warunkiem dostępności produktu w magazynie firmy Elektrobramet ).

Płatność za pobraniem:

W przypadku wyboru, możliwa wyłącznie dla zamówień do kwoty 5000, 00 PLN brutto. Płatność odbywa się przy odbiorze przesyłki u kuriera. W przypadku wyboru opcji za pobraniem, procedura realizacji złożonego zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po jego otrzymaniu i potwierdzeniu dostępności produktu w magazynie firmy Elektrobramet.

Przy odbiorze osobistym:

W siedzibie firmy Elektrobramet. 05-500 Piaseczno ul. Leopolda Okulickiego 4

Od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00 ( pod warunkiem dostępności produktu w magazynie firmy Elektrobramet ).

Do każdego zakupu dołączany jest paragon lub na życzenie klienta Faktura VAT. Jeśli faktura ma zostać wystawiona na firmę, prosimy o podanie w danych zamówienia nazwę, adres, NIP firmy oraz numer kontaktowy dla kuriera.